JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Naše výsledky
Soupisky
Statistiky hráčů
Komentáře
Kde hrajeme
Trocha historie
Kontakt
Fotogalerie
Diskuzní fórum
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSALmail to webmaster

15.03.2005   13:30
Po pátečním vítězství nad Indossem Plzeň v poměru 3:2 si "A" mužstvo zajistilo vítězství ve 2.lize a tím i právo účasti v příštím ročníku 1.UMBRO ligy. O utkání více v komentáři Petra Hlaváče.
Naopak náš "B" tým si poprvé v této sezoně nepřipsal plný bodový zisk a jen remizoval s AFC Kralupy 4:4, již tradičně Vám utkání v krátkém příspěvku přiblíží Martin Pergl.
10.03.2005   15:00
ZÍTRA O POSTUP

V pátek 11.3.2005 sehrajeme v domací hale utkání 2.ligy futsal skupiny západ, ve kterém hostíme celek Indossu Plzeň. Ten je na druhé příčce tabulky a ztrácí na naše mužtstvo 6 bodů.V případě naší výhry bychom si tak zajistili 3 kola před koncem soutěže postup zpět do 1. ligy! Zveme všechny příznivce futsalu na tento zápas.
10.03.2005   14:59
Aktualizované všechny výsledky "A" i "B" mužstva a komentáře k nim. Vše najdete v obvyklých rubrikách. ..webmaster...
20.01.2005   21:08
Ikdyž nový rok nezačal pro náš web úplně ideálně, za což se všem příznivcům našeho klubu omlouvám, ale musel jsem plnit studijní povinnosti, doufám, že nadále budeme přinášet ty nejaktuálnější informace z dění okolo všech našich čtyř týmů. A nenaplní se lidové rčení: "Jak na Nový rok, tak po celý rok."
K dnešnímu dni jsem zaktualizoval výsledky všech zápasů našich týmů včetně komentářů k nim. Vše naleznete v obvyklých rubrikách.
12.12.2004   14:46
Díky odstoupení týmu Vojenských lesů Praha ze soutěže mělo "A" mužstvo Ebárny v pátek volno, přesto se nám do tabulky započítá kontumační výsledek 5:0. Dalšího výsledku 5:O (3:0) dosáhla Ebárna v přátelském utkání v celkem 1.CL RSC Čechie Slaný S.O.S. po brankách Holuba, Marka, 2x Müllera a Junka z 10m TK. Oba týmy nastoupily téměř v kompletních sestavách, Čechii chyběl oproti poslednímu MZ s Bakovem pouze Šnídl a po ukončení hostování i Vodrážka, ale naopak byla posílená o navrátilce z pražského Benaga Švástu, který loni působil i v Ebárně. Zápas se hrál na 2x 30 minut hrubého času.

Sled branek:
15. Holub, 16. Marek, 28. Müller, 47. Müller, 55. Junek (10m TK)
Sestavy:
EB: Manda (2.pol.Vošmík) - Müller, Marek, Zachariáš, Vincenc - Veselý,Šroba, Junek, Holub - Nový, Střihavka
Čechie: Kudrna - Chadima, Kvapil, Špeta, Průcha, Mrština, Bůžek, Rolný, Švásta, Polka, Biskup.

Martin Pergl
7.12.2004   16:25
Po víkendových vítězstvích se obě naše mužstva usadila na čele svých tabulek.První mužstvo po vydařeném zápase na hřišti dosud prvního týmu Car systemu Cheb, kde zvítězilo poměrem 9:3. zápas vám tentokráte přiblíží Petr Hlaváč.Určitě stojí za to kliknout zde. Naše rezerva opět nezklamala a ve slánské hale si tetokráte poradilo s družstvem AFC Kralup celkovým skórem 8:1. Zápas si můžete přiblížit již tradičním komentářem od Martina Pergla. Obhájení tohoto postu bude mít jistě jednodušší "A" mužstvo, které si připíše 3 body za kontumační výhru nad Vojenskými lesy. Béčko pak čeká další armádní tým, když v neděli 12.12. hostí "B" tým divizního 1.DFK Slaný.
5.12.2004   13:25
Z důvodu časového vytížení přidávám komentáře k víkendovým zápasům našich mužstev až dnes. Obě naše družstva v nich byla stoprocentně úspěšná, první mužstvo porazilo v domácím zápase tým Motáčku z Plzně konečným skórem 7:4.Jak se toto vítězství proti kvalitnímu soupěři rodilo Vám ve svém pohledu na utkání přiblíží trenér Jiří Kolářský na tomto odkaze. Druhé mužstvo sehrálo na hřišti Sokola Katusic své utkání Krajského přeboru, svým vítězstvím v poměru 4:3 se udrželo na vedoucí pozici soutěže. Jak viděl utkání brankář Martin Pergl se můžete dočíst zde.
18.11.2004   22:40
Diskuzní fórum opět v provozu!!! Napište nám, co byste chtěli změnit na našem webu, o tom jak jsem hráli nebo o čemkoliv co Vás napadne...webmaster
17.11.2004   16:40
O tomto víkendu sehrála naše mužstva zápasy s týmy, které se pohybují na popředích tabulek soutěží. "Áčko" zajíždělo k sobotnímu zápasu na Indoss do Plzně, ten byl před utkáním na 3.místě jen o skóre před námi. Zápas ovlivnila neúčast některých hráčů,tato situace nastala u obou soupeří a i přesto byl k vidění zajímavý futsal s řadou šancí. Utkání pro váas okomentoval opět hrající asistent trenéra Petr hlaváč. Pro komentář stačí kliknout zde.
Náš "B" tým sehrál nedělní partii s PK Třebusicemi, které byly před zápasem na druhém místě a to jen o skóre. Zápas byl nakonec jednoznačnou záležitostí i díky tomu, že za nás nastoupil Michal Zachariáš, kterému skončila sezóna ve velkém fotbale. K výhře přispěl hned 5 brankami. Přiblížit Vám utkání se ve svém referátu opět pokusil Petr Hlaváč, autor jedné z branek do sítě PK Třebusic. Jeho druhý komentář můžete číst na tomto odkaze.
10.11.2004   17:40
Přidány komentáře k zápasům našich mužstev, "A" tým nastoupil v domácím prostředí proti tradičnímu soupeři z Benešova a o své výhře rozhodl až devět sekund před koncem.Jaký byl průběh utkání se dozvíte z referátu Jiřího Kolářského zde. Náš "B" tým sehrál svůj zápas se Skalkou Praha taktéž v pátek večer a utkání bylo opět velmi bohaté na góly. O utkání více v referátu Martina Pergla zde.
4.11.2004   10:30
Dnes Vam přinášíme komentář k utkání našeho "B" mužstva, které na domácí palubovce hostilo v kladenském derby tým Dynama Kladna. Jak viděl utkání Martin Pergl se můžete dočíst zde. Referát k zápasu očima hostů najdete na jejich webových stránkách po kliknutí na tento odkaz
1.11.2004   14:30
Jak dopadlo a jak probíhalo naše sobotní utkání v Jindřichově Hradci, kam jsme odjeli v dosti oslabné sestavě se dozvíte z referátu, který pro Vás připravil tentokráte hrající trenér Jiří Kolřáský. Ke čtení referátu stačí kliknout sem.
26.10.2004   13:50
Dnes přinášíme po pauze pro naše příznivce a nejen pro ně komentář k našemu pátečnímu utkání "A" mužstva s Atlanticem Rakovník, které slibovalo zajímavou podívanou, zejména když hosté dokázali porazit SELP 8:6 a my jsme se stejným mužstvem prohráli na jeho půdě 5:1. Jak to nakonec v pátek dopadlo se dočtete zde. Úkolu příblížit Vám toto utkání se tentokrát zhostil Petr Hlaváč.
Krátké ohlédnutí za výkony našeho "B" mužstva nastupujícího v letošní sezoně v Krajském přeboru připravil Martin Pergl a přečíst si ho můžete po kliknutí na tento odkaz.
O tom jak si stojí obě naše mužstva ve svých soutěžích stačí nahlédnou do sekce Naše výsedky.
08.10.2004   13:50
Aktualizace výsledků 3.kola, soupisek všech našich týmů a pohled na naše páteční utkání v Praze z obou táborů. Komentář za náš tým od trenéra Kolářského a hodnocení za družstvo SELPu naleznete na této stránce.
27.09.2004   11:30
Výsledky 2.kola druhé ligy futsalu skupiny ČECHY ZÁPAD a pohled na naše páteční domácí utkání s nováčkem soutěže z Ustí nad Labem očima hrajícího trenéra Petra Hlaváče zde
20.09.2004   18:30
Přinášíme slibovaný komentář k našemu pátečnímu utkání v Mnichově Hradišti tentokráte od Petra Hlaváče. Stačí kliknout zde
18.09.2004   18:30
Po více než tříměsíční odmlce náš web opět ožívá. V této pauze se v našem klubu událo několik zajímavých událostí, které možná ovlivní naše cíle v této druholigové sezóně. Především jsme přišli o Michala Zacháriáše, jemuž se v letní přípravě SK Kladno podařilo probojovat do kádru tohoto druholigového mužstva.Týká se ho tudíž stejná nepříjemnost, která nás potkala v sézoně minulé v případě Tomáše Marka a Jirky Veselého. Totiž, že jim nebyl v době probíhající sezóny povolen start za náš futsalový klub.

Změna se udála také na postu trenérů, kdy si naši trenéři prohodili posty a do nové sezóny nás na místě hlavního trenéra povede Jiří kolářský a jeho asistentem se stal Petr Hlaváč.

Do mužstva se v době letní přípravy pokusilo trenérské duo začlenit nové hráče, ve včerejším utkání se objevil Petr Junek a svůj první start hned ozdobil gólem. Další hráči po splnění tréninkových povinností dostanou určitě šanci.

Mnichovo Hradiště - Ebárna boys Kladno
Ke včerejšímu utkání jsme odcestovali a do utkání v Mnichově Hradišti nastoupili v tomto složení: Manda, Pergl - Trojan, Veselý, Müller,Hlaváč, Machač, Růžička, Junek, Nový a Spliko. Po našem poločasovém vedení 2:1 každé z mužstev přidalo ve druhé půli po dvou brankách a tak jsme pod vedením Jiřího Kolářského zvítezili 4:3.K tomuto utkání chystáme komentář.


04.06.2004   08:15
Po téměř dvouměsíční odmlce našeho webu přinášíme informace z naší přípravy na druholigovou sezóny, která trvá již celý měsíc. Zpříjemnili jsme si ji přátelským zápasem s do divize postupujícím FC Brandýskem, komentář k tomuto utkání sehraném v pondělí 31.05.2004 v kladenské sportovní hale od našeho trenéra Petra Hlaváče najdete zde
13.04.2004   13:55
Pro všechny hráče a funkcionáře Ebárny Boys Kladno: Oficiální rozloučení s letošní sezónou se konná 08.05.2004 od 18:00 v salonku restaurace Loreta, tentokráte i s drahými polovičkami:-)
13.04.2004   13:55
Dne 08.04.2004 schválila Krajská komise futsalu naši žádost o podstoupení krajské soutěže od týmu Stars Rakovník, naše "B" mužstvo tedy postupuje z okresní soutěže přímo do Krajské přeboru.
13.03.2004   13:55
Po delší odmlce Vám přinášíme článek našeho trenéra Petra Hlaváče, který v něm hodnotí naší uplynulou sezónu v 1.UMBRO LIZE. Jeho příspěvek našemu webu si můžete přečíst zde
14.03.2004   16:57
Naše "B" mužstvo postupuje
Včerejšími třemi výhrami nad mužstvy Slavoj Pozdeň 8:0(4:0), Celtik Kladno "B" 8:3(4:2) a ŽAR Želenice 8:3 (2:0) si naše "B" mužstvo zajistilo postup z nejnižší soutěže do Okresního přeboru. A to i přesto, že tyto utkání odehráli jen 4 hráči a brankář.K postupu samozřejmě patří gratulace.
13.03.2004   16:00
Skončila základní část
Uplynulým 22.kolem skončila základní část 1:UMBRO ligy ve futsale, jsou tedy již známy dvojice pro play-off, ty spolu svýsledky tohoto kola naleznete na našem webu právě tady
13.03.2004   10:50
Loučili jsme se výhrou
Včera neobvykle od 20:00, kvůli regulérnosti závěru základní části soutěže, jsme nastoupili k našemu poslednímu utkání v 1.UMBRO lize, v němž jsme se loučili nejen s touto soutěží ale i ... více zde
12.03.2004   09:20
Naši trenéři uspěli
Právě jsem se dozvěděl, že oba naši trenéři, Petr Hlaváč i Jirka Kolářský, úspěšně zakončili trenérský kurz, kteří oba pilně navštěvovali. Do další nelehké trenérské práce bych jim rád nejen za sebe, ale jak doufám i za celý náš tým popřál mnoho štěstí a úspěchů do další trenerské práce. Snad jim poděkujeme již dnes večerní výhrou. Spolu s nimi absolvovali tento kurz i další adepti, jejich seznam k nahlédnutí zde
10.03.2004   17:33
Dnes jsem přidal na naše stránky slibované diskuzní fórum. Prozraďte nám svůj názor na dění okolo futsalu u nás, co si myslíte o našem klubu, .... Stačí jen kliknout!
09.03.2004   14:03
Bohužel jsem neobdržel doposud komentář k našemu pátečnímu utkání od našeho trenéra, proto uvádím alespoň článek z Kladenského deníku s jeho kratičkým vyjádřením. Článek zde
07.03.2004   18:19
Výsledky a tabulka po 21.kole 1.Umbro ligy k náhlednutí zde. Určitě stojí za to, došlo k několika více či méně překvapivým výsledků zejména v závěrech utkání...
06.03.2004
V pátek jsme odcestovali do Ostravy sehrát utkání 21.kola, využili jsme služeb SAMK a zapůjčili si vůz Mercedes Vito, chtěl bych touto cestou poděkovat organizaci SAMK a panu Fortuníkovi (trenér kladenských volejbalistů) za vstřícné jednání, čímž nám umožnili jet na zápas ve větším počtu…více zde!
04.03.2004
Zítra zajíždíme do Ostravy sehrát tam naše poslední utkání venku v 1.UMBRO lize s domácí Mikeskou. Tak doufám, že jí porazíme. Každopádně Vám co nejdříve nabídneme objektivní komentář k tomuto zápasu.
04.03.2004
Tak jsem se konečně dokopal k tomu, že jsem umístil někam ten náš webík tak, aby byl přístupný i pro ostatní příznivce futsalu a našeho klubu,ale hlavně aby mi nezabíral doma místo na disku:-) Rozjezd webu nebude určitě bezproblémový, proto pokud byste narazili na nějaký problém prosím kontaktujte mě na mém mailu p.manda@centrum.cz, než dojde ke zprovoznění diskuzního fóra. Doufám, že se vám webík bude líbit:-)
S pozdravem Pavel Manda